بنده

زندگی با تغییر یک «حرف» می‌شود بندگی؛ اینجا هم، محل همان «حرف» ...

بنده

زندگی با تغییر یک «حرف» می‌شود بندگی؛ اینجا هم، محل همان «حرف» ...

دنبال کنندگان: ‎+۱۰۰ نفر
بنده را دنبال کنید

دو ملت لیبی و اتیوپی در آیه­ی 11:43 از سفرِ دانیال در کنار مصر نام برده شده اند. این دو ملت قطعاتی هستند که پازل استراتژی اسلام رادیکال را کامل می­کنند. آن استراتژی بنیان های آمریکا و اروپا را خواهد لرزاند!

«اما ] شاه شمال [ بر گنج های طلا و نقره و بر همه­ی اشیاء نفیس مصر غلبه دارد و مردم لیبی و اتیوپی خراج­گزارانِ او خواهند شد­.[1]» (دانیال 11:43) . چرا خداوند در وحی از لیبی و اتیوپی یاد می­کند؟ هیچ کلمه­ای در کتاب مقدس خداوند، بی­دلیل نیامده است. حتماً خداوند به دلیل مشخصی نام این دو ملت را در کنارِ مصر در یک آیه آورده است. این آیه می­گوید که قرار است لیبی و اتیوپی نیز با ایران هم پیمان شوند!

تفسیر سونکینو[2] در این باره، اینگونه توضیح می­دهد: «یا به لشکر او می­پیوندند یا خود را تسلیم و گوش به فرمان او می­کنند.» فرهنگ­نامه­ی عبری-کلدانی جِسِنیوس[3] اصطلاحِ «at his steps» را «در مصاحبت با او» معنی می­کند. ترجمه مُفات[4] اینگونه است : « تعقیب کردنِ سلسله­ی وی یا حیله­ی وی»

پس شما نیاز دارید لیبی و اتیوپی را رصد کنید. آن­ها قرار است تحتِ کنترل سنگین ایران، شاه جنوب، بروند. دلیل مقهور ماندنِ آنها در پیروزی شاه شمال نیز همین است. چرا ایران علاقه­ی زیادی دارد تا مقداری از کنترل لیبی و اتیوپی را به دست گیرد؟ جوابِ این سوال برای من، توطئه است.

تنها چیزی که نیاز دارید، یک نقشه­ی خاورمیانه با تأکید بیشتری بر دریایِ مدیترانه و سرخ است. آنگاه شما خواهید فهمید که چرا پادشاهِ جنوب ، یا اسلامِ افراطی، علاقه زیادی به ایجاد اتحاد با این دو سرزمین؛ یا به کنترلِ آنها دارد.(همانطور که این علاقه را در زمینه­ی مصر و تونس دارد.) آنها در سواحلی واقع هستند که مهم­ترین مسیرِ تجاری جهان را داراست!

هرکسی که اتیوپی را کنترل کند یا شدیداً بر آن اثربگذارد، بدون شک منطقه کوچکی از اریتره و جیبوتی را در خط ساحلی دریای سرخ کنترل خواهد کرد. این مناطق به تازگی از اتیوپی جدا شده و اعلام استقلال کرده­اند. همچنین، من اعتقاد دارم که در کتاب مقدس این دو قسمتِ کوچک بعنوانِ بخشی از اتیوپی به حساب آمده­اند.

اعاده­ی کنترل بر کانالِ سوئز کافی نیست. مصر در سال 1956 سعی داشت این کنترل را در دست گیرد؛ با این­حال انگلیس و فرانسه و اسرائیل، مصر را با یک حمله از آنجا بیرون راندند. امّا اگر ملّتی اسلام­گرا و افراطی با نیرویِ هواییِ قدرتمندی که مسلّح به گلوله­ و موشک­ است بر این مسیر تجاریِ دریایی احاطه داشته باشد، آنوقت نتیجه چه می­شود؟ این مسئله به ایران یک قدرت بالقوه برای کنترل تجارت در این مسیر دریایی را می­دهد. اسلامِ افراطی انتقال نفت مورد نیاز امریکا و اروپا را می­تواند متوقف کند.

ایران بالقوه می­تواند کنترل اورشلیم، سومین مکان مقدس مسلمانان، را در دست گیرد. من مطمئنم که اورشلیم برای ایران بیشتر از نفت اهمیت دارد. مسلمانان برایِ حدودِ1500 سال با صلیبیّونِ کاتولیک بر سرِ تصاحبِ اورشلیم جنگیده­اند. پیشگوییِ کتاب مقدس به ما می­گوید که آخرین جنگِ صلیبی در پیشِ رو است. تصرف اورشلیم توسط ایران، به یکباره باعث واکسینه شدن جهان اسلام خواهد شد. با این تصرف بسیاری از مسلمانان افراطی برای تاثیر بر دیگر کشورها در خارج از خاورمیانه پخش خواهند شد و این اتفاق منجر به آشوب­ها و ترورهایِ خطرناک در اروپا، آسیا و امریکا خواهد شد.

امپراتوری قریب الوقوعِ رومِ مقدّس، که ابرقدرتی است با 10پادشاه و کاتولیسم بر آن حکم­فرما است و توسط فریبنده­ترین و خشن­ترین آلمانی که تا به­حال وجود داشته هدایت می­شود، درک می­کند که این التهاب عربی می­تواند همچون آتشی­ عظیم، همه­گیر شود. بسیاری از کاتولیک­ها اورشلیم را بعنوان مهم­ترین مکانِ مذهبی خود به حساب می­آورند.

اگر ایران کنترل این مسیر را در دست گیرد، می­تواند یک شَبِه، خسارت و هرج و مرج عظیمی را در امریکا و اروپا ایجاد کند. آلمان و واتیکان، قلب امپراتوری مقدّس روم، به پادشاه جنوب اجازه نخواهند داد تا بر اورشلیم و مهم­ترین مسیر تجاری جهان مسلّط شود.

من برنامه­ای تلویزیونی با عنوان «کلیدِ داوود» را در تاریخ 27 ژانویه 2011 اجرا کردم. در این برنامه از بینندگان درخواست شد تا اتیوپی و لیبی را به دلیل مطلبی که به تازگی متوجه شده بودم، تحت نظر داشته باشند. در آن زمان تقریباً هیچ خبری از لیبی در رسانه­ها وجود نداشت. لیبی به نظر آرام می­آمد ولی کمتر از یک ماه بعد، جنگ داخلی شروع شد.

شما باید منتظر باشید تا لیبی و اتیوپی با شدت و سرعت وارد اردوگاهِ اسلامِ افراطی شوند. پادشاه جنوب احتمالاً قصد دارد تا از طریق قدرتِ مسیرِ تجاری­اش، بر پادشاه شمال یورش برد. این حرکت، نمایشی بیش نخواهد بود! امپراتوری مقدس روم با پاسخی سریع و سخت و حمله­ای سیل­آسا، ایران و اسلامِ افراطی را درخواهد نوردید.

کنترلِ ایرانی-عربی بر دریای سرخ و مدیترانه، دلیلِ اصلی شرکت نکردنِ امریکا در باب 11 از کتاب دانیال و در جنگِ خاورمیانه است. اقتصادِ ما متزلزل است؛ دلار به شدّت ضعیف شده­است و ایران می­تواند امریکا را تهدید کند و یا حتّی نفتِ ما را قطع کند و اقتصادِ امریکا را خرد و متلاشی کند تا امریکا را از این جنگ خارج کند.

پیشگویی­هایِ مرتبط با لیبی و اتیوپی، دستِ استراتژی نظامی ایران را رو می­کند. ما بیش از 15سال پیش درباره جاه­طلبی جهانیِ ایران سخن گفتیم و از آن موقع تا به حال، این حسّ تمامیت­طلبیِ ایران روز به روز بیشتر شده است.[1] Shall be at his steps

[2] Soncino

[3] Gesenius' Hebrew-Chaldee Lexicon

[4] Moffatt


شما میتوانید PDF انگلیسی این کتاب را با عضویت رایگان در سایت ترومپت یا از طریق این لینک دانلود کنید. و همچنین میتوانید فایل PDF ترجمه دو فصل اول این کتاب را از این لینک دانلود کنید.

نظر شما چیست؟

تا کنون ۶ نظر ثبت شده است
ای مرده شور هرچی بی شعور....
ببخشید...

امیدوارم این یارو(حالا هرکی هس) دور و بر verse های دانیال، ی چیزیم پیدا کنه که بهش یاد بده دنیا مال "خوردن" نیست،که انقد حریص ازش حرف می زنی.
اصلش مرده شور هرچی حریص مریض،که یک صفحه از کتابشو می خونی حرص می زنه تو دماغت.
بازم ببخشید اصن نمی دونم چرا اینا رو اینجا نوشتم.دوست داشتید حذفشون کنین.فک کنم مال وبلاگ شما نیست،مال زیر نویسای ترجمه این متنه.
بازم ببخشید.
یا علی.
 • حسین بوذرجمهری
 • سلام
  خواهش میکنم
  اتفاقاً جای این حرفها همین جاست. کامنتی زدید بر این کتاب...
  حق هم با شماست.
  این بنده خدا پیرمرد است و نمونه بارز سر پیری و معرکه گیری است...!
  یا علی
  واقعا دونستن تفکرات اونا درباره ایران خیلی جالبه!!
  ولی آیا ایران این حس تمامیت طلبی رو نداره؟یعنی الان تو این فکرا نیستن؟
 • حسین بوذرجمهری
 • چه کسی گفته که ایران در تلاش نیست؟
  اساساً جهان اسلام در این تلاش است. در جنگ خندق یا احزاب، وقتی که کار برای مردم سخت شد و مردم کم کم در حال نا امید شدن بودند، پیامبر در حین کار و کندن خندق به مردم گفت: روم فتح شد! ... ایران فتح شد! و پیامبر وعده فرمانروایی مسلمانان بر جهان را داد. (نقل به مضمون!)
  آیه صریح قرآن است که مستضعفین را وارثین زمین قرار خواهیم داد.
  و چرا ایران به عنوان طلایه دار نظام مبتنی بر اسلام و جلودار نظام اسلامی، این حرکت را هدایت نکند؟
  جمهوری اسلامی ایران قطعاً برای تحقق این هدف گام بر میدارد و البته آثار فعالیتهای خود را میبیند.
  چرا وقتی حزب شیطان سیطره جهانی دارد و غرب حکومت جهانی خود را با عنوان نظم نوین جهانی اعلام میکند و با غرور به تمامیت طلبی خود افتخار میکند، حزب الله ساکت بنشیند؟ حزب الله هم در مقابل این حق مسلم خود را پاس میدارد و برای احقاق آن تلاش میکند. حکومت بر جهان، حق مومنین و مستضعفین جهان است. این حق را خداوند داده است. اگر مومنی برای تحقق این حق مسلم خود اقدام نکند ظلم کرده است. ظلم در حق خود و در حق خدای خود و در حق مستضعفین جهان که چشم به انتظار او نشسته اند.
  همین است که میبینیم امام علی برای خلافت و حق خود میجنگد. امام حسن میجنگد و امام حسین برای به دست آوردن حقش میجنگد.(کتاب "انسان 250 ساله" از انتشارات صهبا که نظرات آیت الله خامنه ای است را بخوانید) چرا که اگر نجنگد ظلم کرده است و تمام امامان دیگر نیز به همین ترتیب تا امام زمان که انشالله این حق به دست ایشان میرسد.
  مشخص است که جمهوری اسلامی ایران، اگر بخواهد واقعاً اسلامی باشد، یکی از کارهایی که باید بکند، تامین حکومت جهانی است و گرنه اگر در این راستا قدم بر ندارد، یکی از پایه های اسلامیتش میلنگد.
 • حسین بوذرجمهری
 • اما محل مناقشه جای دیگری است. سوال بر سر چیستی و چرایی نیست. سوال بر سر چگونگی است.
  ایران اسلامی برای رسیدن به این حق، جنگ نمیکند. لشکر کشی نمیکند. مانند امریکا و انگلیس و بصورت کلی، غرب، کشورها را مستعمره خودش نمیکند تا خونشان را بمکد، کشورها را مانند عراق و افغانستان تسخیر نمیکند.
  ایران اسلامی گام درست را بر میدارد. یعنی مسلمین و مستضعفین جهان را از حق خود آگاه میکند. که به این کار اصطلاحاً در گفتمان انقلاب اسلامی میگوییم صدور انقلاب. و در مرحله بعد از حق خود دفاع میکند و از مسلمانان و مستضعفینی که دست حمایت به سمت ایران دراز میکنند، پشتیبانی میکندو این است که در منطقه جبهه مقاومت شکل میگیرد. حزب الله لبنان یک تشکل ایرانی نیست. مثل اسرائیل نیست که خود انگلیسی ها آمده باشند درست کرده باشند و حالا هم حمایتش کنند. بلکه حزب الله یک حزب لبنانی است که دست نیاز به سمت برادر شیعه و مسلمان خود دراز کرده است و اگر ایران اسلامی به نیازمندی او پاسخ ندهد ظلم کرده است. این است که از حزب الله حمایت میکند. و مقاومت را گسترش میدهد. و نتایج و برکات الهی این کمک ایران به حزب الله را هم برای حزب الله و هم برای ایران و هم برای جهان اسلام، به وضوح مشاهده میکنیم. اسرائیلی که شعار از نیل تا فرات را نعره میزد، حالا باید از یک گروه چریکی به اسم حزب الله حساب ببرد. این اوج ذلت برای اسرائیل و غرب است و اوج عزت برای تمام مسلمین جهان...
  انشالله با ظهور حضرت مهدی، حکومت جهانی ایشان و مستضعفین جهان به زودی برپا خواهد شد. انشالله...
  ان شاالله...
  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
  تجدید کد امنیتی